PillarShield (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Details
cy: Manylion
