PillarShield (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: Issues
da: Udgaver

en: Severity
da: Grad

en: Details
da: Detaljer

en: API key
da: API-nøgle
