PillarShield (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Details
hr: Detalji
