PillarShield (1.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Severity
nl: Ernst

en: API key
nl: API-sleutel

en: Metadata
nl: Metagegevens
