PillarShield (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Details
th: รายละเอียด
