PillarShield (1.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Message
uk: Повідомлення

en: View
uk: Перегляд

en: Issues
uk: Проблеми

en: Severity
uk: Важливість

en: Details
uk: Подробиці

en: API key
uk: Ключ API

en: Metadata
uk: Метадані
