PillarShield (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj
