PillarShield (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер
