PillarShield (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Message
ku: پەیام

en: View
ku: پیشاندان

en: Severity
ku: دژواری

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
