PillarShield (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: Details
ne: विस्तृत
