PillarShield (1.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: Severity
oc: Importància

en: Details
oc: Detalhs

en: API key
oc: Clau API
