PillarShield (1.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Message
ru: Сообщение

en: View
ru: Просмотр

en: Issues
ru: Задачи

en: Severity
ru: Важность

en: Details
ru: Подробности

en: API key
ru: API-ключ

en: Metadata
ru: Метаданные
