PillarShield (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: View
sv: Visa

en: Severity
sv: Grad

en: Details
sv: Detaljer
