PillarShield (1.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли
