PillarShield (1.0.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: Severity
cs: Vážnost

en: Details
cs: Detaily
