PillarShield (1.0.4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Message
de: Benachrichtigung

en: View
de: Ansicht

en: Issues
de: Newsletter-Ausgaben

en: Outcome
de: Resultat

en: Severity
de: Schweregrad

en: API key
de: API-Key

en: Metadata
de: Metadaten

en: API endpoint
de: API-Endpunkt

en: Violations
de: Verstöße
