PillarShield (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Details
el: Λεπτομέρειες
