PillarShield (1.0.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: Severity
et: Tõsidus

en: Details
et: Üksikasjad
