PillarShield (1.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیام

en: View
fa: مشاهده

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Severity
fa: شدت

en: Details
fa: جزئیات
