PillarShield (1.0.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: Issues
gl: Incidencias

en: Severity
gl: Gravidade

en: Details
gl: Detalles
