PillarShield (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: Details
gu: વિગતો
