PillarShield (1.0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Pesan

en: View
id: Lihat

en: Severity
id: Keparahan

en: Details
id: Rincian

en: API key
id: Kunci API
