PillarShield (1.0.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Details
is: Nánar
