PillarShield (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: Severity
pl: Priorytet

en: Details
pl: Szczegóły

en: API key
pl: Klucz API

en: Metadata
pl: Metadane
