PillarShield (1.0.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Message
pt: Mensagem

en: View
pt: Ver

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Severity
pt: Severidade

en: Details
pt: Detalhes

en: API key
pt: Chave da API

en: Metadata
pt: Metadados

en: Content types and fields
pt: Tipos de conteúdo e campos
