PillarShield (1.0.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Details
sk: Podrobnosti

en: API key
sk: API kľúč
