PillarShield (1.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى
