PillarShield (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Details
ur: تفصیلات
