PillarShield (1.0.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ
