PillarShield (1.0.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Message
es: Mensaje

en: View
es: Ver

en: Issues
es: Incidencias

en: Severity
es: Gravedad

en: Details
es: Detalles

en: API key
es: Clave del API

en: Metadata
es: Meta datos
