PillarShield (1.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Details
eu: Xehetasunak
