PillarShield (1.0.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Details
fi: Yksityiskohdat
