PillarShield (1.0.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: View
fr: Voir

en: Issues
fr: Publications

en: Severity
fr: Importance

en: Details
fr: Détails

en: API key
fr: Clé d'API

en: Metadata
fr: Metadonnées
