PillarShield (1.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Message
hi: संदेश

en: View
hi: देखें

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Details
hi: विस्तृत सूचना
