PillarShield (1.0.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: Issues
hu: Feladatok

en: Severity
hu: Szint

en: Details
hu: Részletek

en: API key
hu: API kulcs

en: Metadata
hu: Metaadat
