PillarShield (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ
