PillarShield (1.0.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Message
ja: メッセージ

en: View
ja: ビュー

en: Severity
ja: 重大度

en: Details
ja: 詳細

en: Metadata
ja: メタデータ
