PillarShield (1.0.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Message
jv: Pesen

en: View
jv: Tampilan

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Details
jv: Lengkapé
