PillarShield (1.0.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Message
km: សារ

en: View
km: មើល

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
