PillarShield (1.0.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ
