PillarShield (1.0.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Details
lt: Išsamiai
