PillarShield (1.0.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: Severity
lv: Smagums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: API key
lv: API atslēga
