PillarShield (1.0.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
