PillarShield (1.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
