PillarShield (1.0.5) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Message
ms: Mesej

en: View
ms: Pandangan

en: Severity
ms: Keterukan

en: Details
ms: Butiran
