PillarShield (1.0.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar
