PillarShield (1.0.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi
