PillarShield (1.0.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Details
te: వివరాలు
