PillarShield (1.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: Issues
tr: Konular

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Details
tr: Ayrıntılar
