PillarShield (1.0.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Details
bn: বিস্তারিত
